Blog internetowy

wiele ciekawych wpisów

Zabiegi ginekologii estetycznej i funkcjonalnej łatwym i bezbolesnym panaceum na wstydliwe bolączki kobiet

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany zmianami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie wiele propozycji, jakie w szybki sposób usuną te problemy i wydatnie polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest używany też dla rozwiązania odmiennych problemów ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w praktyce niedokuczliwa i bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie naszego narządu.

Rezultatem może być odzyskanie jakości życia jak również psychicznej stabilności, a także radości życia.

Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje bolączki, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog-Michalik.pl

Categories: Zdrowie

Comments are closed.