Blog internetowy

wiele ciekawych wpisów

Co to właściwie centrum zaopatrzenia medycznego

Hurtownia medyczna to sklep, gdzie każda jednostka ochrony zdrowia – od jednoosobowych gabinetów, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w potrzebne produkty i sprzęt, jakie używane są w typowej pracy z  osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Odbiorcą produktów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno lekarze wszystkich specjalizacji, a także położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia zaopatrzenia medycznego wspiera w pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu różnych dziedzin, jakie obejmują nie tylko produkty medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z marek, jakich produkty można znaleźć w ofercie to np. Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny zaopatrują również centra rehabilitacji oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony materiały i sprzęt stomatologiczny, który oferuje sklep, obejmuje ponad 8 000 produktów dedykowanym dla dentystów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Oferowane produkty importowane są od najlepszych firm, wśród nich są m.in: Melag, Polydentia, Voco. W ofercie są także produkty krajowe, producenci następujących marek na przykład Zhermapol lub Chema.
Oferowane towary jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty i cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj krótki opis asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w punktach sprzedaży, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sprzedaży online.

Zobacz
 http://sklep.cezal.com.pl

Categories: Zdrowie

Comments are closed.